GÜVENİLİR VE DÜRÜST HİZMET Mİ ARIYORSUNUZ?

Adana'nın En İyi CNC Plastik Kalıp Üretimi ile Buradayız

BİZİ ARAYIN

+90 537 643 68 55

Plastik enjeksiyon, profil ve kalıp imalatı alanlarında yıllarca kazandığımız birikim ve tecrübe ile müşterilerimizin taleplerine yönelik plastik parça üretimi hizmeti veriyoruz.

Çalışma yüzeyi 1

Eritilmiş plastik hammaddenin bir kalıp içerisine enjekte edilerek şekillendirilmesi ve soğutularak kalıptan çıkarılması ile parça imalatı konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Talepleriniz doğrultusunda ısı vasıtası ile eritilmiş plastiği, soğutulduktan sonra istenilen form ve ebatlarda üreterek sizlere sunuyoruz. Beklentilerinize uygun şekilde, verilen siparişleri sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm üretim aşamalarını, her gün tekrarlanan kalite süzgecinden geçiriyor, standart plastik üretimi için gerekli olan teknolojiyi tüm aşamalara entegre ederek plastik üretimini gerçekleştiriyoruz.

Plastik üretiminin avantajları

  • Ucuz
  • Hafif
  • Dayanıklı
  • Kolayca şekil verilebilir
Çalışma yüzeyi 1

Plastiklerin büyük bölümünün en önemli özelliklerinden biri ısıtıldıklarında erimeden yumuşatılabilmeleri ve yumuşak haldeyken mekanik yollarla ve kalıplarla kolayca biçimlendirilebilmeleridir. Soğutuldukları zaman yeniden eski hallerine dönerek sertleşirler. Bu özellik plastiklerin molekül yapısından kaynaklıdır. Hammaddesi ise

Plastiklere çeşitli yöntemler ile biçim verilebilir. Toz halinde olan plastiğin, sıcak veya soğuk bir hazne içinde vidalı taşıyıcılar yardımı ile eritilip sıkıştırılarak bir düseden çekildiği ekstrüzyon yöntemi bu tekniklerden biridir.  Haddeleme, hidrolik preslerde sertleştirme, püskürtme yoluyla kalıplama, santrifüj hareketinden yararlanarak döndürme yoluyla kalıplama, ısıl biçimlendirme, baskı altında levha haline getirme gibi diğer plastik üretim ve biçimlendirme yöntemleri de mevcuttur.

Enjeksiyon makinesi bir kere toplandıktan sonra başlangıçta harcanan, seri üretim sayesinde kısa zamanda geri elde edilir. Enjeksiyon kalıplarının fiyatları boyutu, formu ve ne tarz bir ürün üreteceklerine bağlı olarak değişmektedir.

Sizin için en doğru fiyatın belirlenebilmesi için tasarım aşamasından önce bizimle iletişime geçip taleplerinizi iletebilirsiniz.