GÜVENİLİR VE DÜRÜST HİZMET Mİ ARIYORSUNUZ?

Adana'nın En İyi CNC Plastik Kalıp Üretimi ile Buradayız

BİZİ ARAYIN

+90 537 643 68 55

Fason CNC işleme, “Fason üretim” imalat sanayinin ana mihenk taşını oluşturmaktadır. Bu sektörde her firmanın uzman olduğu bir alan vardır. CNC tezgahları, metal, plastik ve ahşap gibi malzemeleri işleyerek bunlara belirli bir şekil veren üretim araçlarıdır.

Çalışma yüzeyi 1

Tezgah ve ekipman yatırımları ve sermayesi de buna göre oluşturulmaktadır. Biz de taleplerinize yönelik üretimini yapmaktayız.

“Fason CNC işleme nedir” sorusunu hem üretici hem de yüklenici firmalar için açıklıyoruz. CNC tezgahlarının yatırımları maliyetlidir. Dolayısıyla işinde tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz.

CNC Kalıp Fason Üretiminin Kullanıldığı Alanlar:

  • Mobilya
  • Uçak ve Helikopter Sanayi
  • Otomotiv
  • İç mimari

Nümerik programa göre çalışan takım tezgahlarına ise nümerik kontrollü takım tezgahı denmektedir. Bu tezgahlara bilgisayar kontrolü eklenmesi ile birlikte torna tezgahları, matkap tezgahları, freze tezgah, delik büyütme tezgahı, taşlama tezgahı gibi farklı çeşit tezgahlar oluşmuştur.

Çalışma yüzeyi 1

CNC kalıp fason üretiminin en büyük artılarından biri üretim aşamasında ürünlerimizi daha uygun fiyatlar üzerinden sizlere ulaştırmaktır. Bu işlem için farklı bir imalathaneye ihtiyaç olmamasından dolayı üretimi hızlandırıyoruz. CNC kalıp fason üretim sizlere maliyet tasarrufu, kaynak yönetimi, kalite kontrol ve ölçekli üretim gibi konularda katkıda bulunmuş oluyoruz. HBB Kalıp olarak CNC kalıp fason üretiminde de uzman ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.